Zajęcia indywidualne

Drogą do sukcesu w tańcu jest regularna współpraca z nauczycielem, który rozumie twoje potrzeby, czuje twoje tempo i wie, czego cię uczyć krok po kroku.

Dansinn Team

Oferujemy lekcje indywidualne prowadzone metodą Pro-Am. Instruktor, a zarazem tancerz zawodowy wprowadzi Cię w tajniki sztuki tanecznej i będzie Twoim osobistym trenerem, choreografem i partnerem na parkiecie.

Michał Malitowski

Najbardziej utytułowany na świecie tancerz latynoamerykański. Mistrz Europy i świata, rekordzista pod względem zwycięstw w najbardziej liczących się na arenie międzynarodowej festiwalach i zawodach tańca.
Występował z pokazami na parkietach najsłynniejszych aren pod każdą szerokością geograficzną. Wielotysięczna widownia oklaskiwała go m.in. w prestiżowej, londyńskiej Royal Albert Hall, w znanym z ceremonii rozdania Oskarów Kodak Theatre w Los Angeles, na Kremlu, w Olimpijskim Centrum w Sydney, syberyjskim Jekatenburgu czy w mieszczących kilkanaście tysięcy fanów arenach sportowych w Chinach, Japonii czy Malezji.
Ambasador sztuki tanecznej. Juror w programach telewizyjnych – Got to Dance. Tylko Taniec oraz Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Piotr Lewandowski

Tancerz, choreograf, nauczyciel. Przez wiele lat związany z tańcem sportowym. Zdobywca tytułów mistrzowskich w kraju i na arenie międzynarodowej. Karierę sportową zakończył z międzynarodową klasą taneczną „S”. Sędzia turniejów międzynarodowych. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich.
Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne i dyplom zarządzania w biznesie. Od ponad 10 lat zaangażowany w działalność dydaktyczną. Ze swojej największej miłości życiowej i pasji uczynił zawód.
Prekursor Pro-Am w Polsce, który ze swoimi kursantkami brał udział w turniejach i pokazach na całym świecie. Organizator porywających warsztatów o tematyce tanecznej w różnych częściach świata, od Beskidu przez Toskanię po Florydę, Nowy Jork czy Hongkong. 

Agnieszka Szklarz

Tancerka z międzynarodową klasą taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i klasą taneczną A w tańcach standardowych, związana z tańcem sportowym i rekreacyjnym od ponad 20 lat. Pasjonatka ruchu w rytmie latino i wulkan pozytywnej energii.

Absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów MBA na Uniwersytecie Bentley, Boston Massachusetts w USA.
Po blisko dekadzie pracy w korporacjach porzuciła sztywny korporacyjny uniform oraz stabilne życie i oddała się realizacji marzeń związanych z promocją oraz nauczaniem tańca, zarażając innych optymizmem i pasją ruchu.

Anna Malitowska

Filozofka i etyczka. Doktor habilitowany w zakresie nauk humanistycznych. Pracuje na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie wykłada m.in. etykę komunikacji i etyki zawodowe. Prowadzi badania w zakresie innowacyjnych metod nauczania.

Pasjonuje się filozofią tańca i wykorzystaniem metod filozoficznych w edukacji tanecznej.
Jako ekspertka od etyki i edukacji działa na rozmaitych frontach. Uczestniczy w międzynarodowych projektach i programach edukacyjnych, świadczy usługi doradcze i szkoleniowe, współpracując m.in. z Departamentem Edukacji międzynarodowej federacji tańca World Dance Council i Centralną Komisją Edukacyjną.

Maciej Kadłubowski

Wielbiciel tańców standardowych, w których osiągnął międzynarodową klasę „S”. Zwycięzca i finalista najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych na świecie, w tym Blackpool, UK Open Championships, China Open.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, jednak przyszłość wiąże ze swoją największą życiową pasją – tańcem.

Interesuje go rozwój osobisty – własny i swoich podopiecznych, których zaraża pozytywną energią i wiarą w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Maja Kopacz

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w stylu standardowym. Swoją taneczną przygodę zaczęła w wieku 8 lat. Aktualna V-ce Mistrzyni Polski amatorów oraz Mistrzyni Polski par akademickich. Finalistka największych turniejów na świecie takich jak Blackpool, UK Open Championships czy German Open.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Aktualnie studentka Projektowania Ubioru. Łącząc swoje największe pasje, taniec, sport oraz modę, pomaga kursantom poprawiać ich umiejętności taneczne oraz doradza w kwestii stylizacji na parkiecie.

Wojtek Sar

Tancerz latynoamerykański z klasą taneczną „S” i wieloma zwycięstwami na turniejowym koncie w kraju i za granicą. Marzył o karierze hotelarskiej do momentu, gdy przygotowując się do wesela kuzynki, nie nauczył się pierwszych tanecznych kroków. Wtedy hotel ustąpił przed parkietem.

Jak twierdzi, z uporem Ślązaka, bo pochodzi ze śląskiej Nowej Wsi, udowadniał, że taniec jest jego sposobem na życie. Pracował jako instruktor i choreograf w zespołach tanecznych, był odpowiedzialny za oprawę artystyczną programu telewizyjnego „Jaka To Melodia”. Swoim kursantkom potrafi też służyć radą w zakresie tego, co jest trendy na parkiecie, interesując się szyciem i modą taneczną.

Monika Pasek

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcach latynoamerykańskich. Finalistka Mistrzostw Polski, uczestniczka wielu prestiżowych turniejów w kraju i za granicą.

Od 10 lat pasjonatka tańca i zdrowego stylu życia. Studiuje dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Twierdzi, że taniec nauczył ją dyscypliny, sportowego zacięcia i uporu w dążeniu do wyznaczonych celów.

Uwielbia pracę z dziećmi, które naprowadza na jasną stronę tanecznej mocy. Koniecznie w zdrowym ciele.