Zajęcia grupowe

_T5A5891

Taniec Towarzyski

Taniec towarzyski tańczy się w towarzystwie! Zapraszamy na zajęcia grupowe, na których poznasz dany styl tańca, opanujesz figury taneczne i przećwiczysz układy choreograficzne, a przede wszystkim – spotkasz pasjonatów tańca takich jak Ty!

Tańce Standardowe

Pod okiem mistrzów stylu standardowego zagłębisz się w tajniki walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, fokstrota i quickstepa. Oferujemy kursy tańca standardowego solo i w parach. Przyjdź do nas ze swoim partnerem lub ćwicz technikę standardu w grupie solistów.

_T5A5875
_T5A5856

Tańce Latynoamerykańskie

Nasi mistrzowie w stylu latynoamerykańskim pozwolą Ci poczuć gorące rytmy cha-cha-cha, samby, rumby, paso-doble i jive’a.

Oferujemy kursy tańca latynoamerykańskiego solo i w parach. Przyjdź do nas ze swoim partnerem lub ćwicz rytmy latynoskie w grupie solistów.

Active

Active Dance – energetyczna mieszanka rytmów latynoskich, hip-hopowych i disco. Wszystko po to, by poprawić koordynację, nabrać płynności ruchu i piękniej wyglądać! To nasz sposób na smukłą sylwetkę bez odrobiny stresu.

Active Shape – zajęcia ogólnorozwojowe. Fitness dla ciała i umysłu. Według dewizy: w pięknym ciele zdrowy duch!

_ZBR1535
_ZBR1983

Funky Ladies

Oferujemy autorskie zajęcia dla kobiet prowadzone przez niezawodną You-Yę, czyli Annę Jujkę.

Zajęcia skierowane do kobiet, które chcą wyzwolić swoją energię przy rytmach R&B, HIP HOP, FUNK, HOUSE, RAGGA! Duża dawka tańca, rozwój ciała i duszy od stóp do głów! Bo to właśnie w tańcu odnajdujemy własne ja, pozbywamy się wszelkich negatywnych emocji i dostajemy konkretnego kopniaka endorfin. A jeśli będziecie chciały się unieść jeszcze wyżej, to obcasy pójdą w ruch! Każde zajęcia będą dostosowane odpowiednio doborem muzycznym i mocą ruchu do Waszego nastroju i aury danego dnia, bo YouYa tak jak Wy jest kobietą, a jak wiadomo – KOBIETA ZMIENNĄ JEST.