Dansinn Events

Interesują nas tylko wydarzenia taneczne najwyższej klasy. Pragniemy, by taniec był niezwykłym doświadczeniem artystycznym, sportowym i towarzyskim dla wszystkich tancerzy i wielbicieli sztuki tanecznej. Dlatego organizujemy turnieje, gale i inne wydarzenia z udziałem renomowanych nauczycieli i sędziów oraz gwiazd tańca.
_T5A5891

I Asia International Dance Championships

To największy i najbardziej prestiżowy na kontynencie azjatyckim turniej tańca towarzyskiego, który już od dwóch lat organizowany jest przez Dansinn w Hongkongu. Najlepsze pary zawodowe i amatorskie z całego świata, w stylach latynoamerykańskim i standardowym, walczą o tytuł międzynarodowych mistrzów Azji i nagrody rzędu 100 tysięcy dolarów. Osobną konkurencją turniejową są rozgrywki Pro-Am, czyli par złożonych z tancerza zawodowego (Pro) i tancerza-amatora (Am).

II World Open Pro-Am Showcase

Na corocznej Otwartej Gali organizowanej przez Studio DansinnHeavenly w Hongkongu odbywają się międzynarodowe pokazy par Pro-Am. Przez cały rok amatorzy (Am) pod okiem swoich instruktorów przygotowują wyjątkowe show, które następnie prezentują, tańcząc w parze z tancerzem zawodowym (Pro). Występom par Pro-Am towarzyszą pokazy gwiazd tańca w standardzie i tańcach latynoamerykańskich.

_ZBR0810

III Turniej Tańca Towarzyskiego ProAm „Future”

„Future” to coroczny taneczny event, który jest połączeniem turnieju tańca towarzyskiego w kategorii Pro-Am z koktajl-party, odbywający się w niepowtarzalnej atmosferze, którą tworzy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. To wieczór pełen atrakcji z mistrzowskimi pokazami tańca oraz tzw. general dancing, podczas którego publiczność może spróbować swych sił na parkiecie.
Dansinn jest współorganizatorem tego prestiżowego wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez tanecznych w Polsce.

IV Tea-dance, Evening-dance

Popołudniówki z tańcem (Tea-dance) i wieczorki taneczne (Evening-dance) to kameralne imprezy z udziałem pracowników, klientów i sympatyków każdego Studia Dansinn.
Osoby uczące się i trenujące w Studiu mogą przećwiczyć układy i choreografie taneczne, „przetańczyć je” ze swoimi instruktorami, spędzając czas przy muzyce tanecznej, racząc się poczęstunkiem czy lampką wina.
Tea-dance i Evening-dance to okazja do spotkania się w gronie członków klubu tańca, jakim jest każde Studio Dansinn. (Zobacz w ofercie Twojego Studia, przekierowanie do podstrony Studia w Warszawie)

_T5A5917